ModüllerModüller Hakkında Bilgi Alın

İçerikler Modülü

Özel Sayfalar: İçerikler, Sayfalar
Özel Kategoriler: Sayfa Kategorileri

Birçok farklı konseptte hazırlanmış temalara göre örn: Sayfa, ürün vb. gibi her türlü içeriğin yönetilmesini sağlayan modüldür. Her temada zorunludur.

Kullanıcılar Modülü

Özel Sayfalar: Üye Girişi, Yeni Üyelik, Hesabım, Kullanıcı Erişim, Üye Listesi
Özel Kategoriler: Kullanıcı Kategorileri

Modülün bağlı olan internet sitesine üye olunmasına ve üyelik gerektiren özelliklerden faydalanmasına yarayan modüldür. Birçok modülle entegre çalışmakta olup bazı temalarda da altyapı gereği zorunlu tutulmuştur. Kullanıcı giriş, üyelik, şifre hatırlatma, profil vb. tüm detayları içerir.

Siparişler Modülü

Özel Sayfalar: Alışveriş Sepeti, Sipariş, Adresler
Özel Kategoriler: Yok

webshop ve webbookshop gibi ürünlerin sipariş alınması için gereken zorunlu modüldür. Bu modül ve özellikleri sayesinde siparişler kontrol edilebilmektedir.

SEO Modülü

Özel Sayfalar: Yok
Özel Kategoriler: Yok

SEO modülü sayesinde tüm arama motorlarına siteniz otomatik olarak optimize edilir. Optimizasyon ve içerik arasında ciddi ayarlamalar yapmanızı sağlayarak arama motorlarının sizi bulmasını ve yükseltmesini kolaylaştırır. Ayrıca trdunyaweb’in kendine has özel ayrıntılarıyla diğer birçok sistemden öncelikli olmanız söz konusu olacaktır.

Yorumlar Modülü

Özel Sayfalar: Yok
Özel Kategoriler: Yok

Herhangi bir içeriğe ya da müşteri yorumları vb. gibi bir konuya kayıtlı ya da kayıtsız kullanıcıların yorum yapabilmesi sağlanır. Yorumlar sayesinde her zaman güncel ve takipçilerin objektif bilgilendiği bir ilgi çekici bölümünüz olacaktır. Sayfada gezinme ve içeriğe vakıf oranı ciddi derecede artacaktır. Yorum modülü tüm tema türleri ve diğer modüllerle tam uyumlu bir şekilde çalışarak desteklenmektedir.

Anket Modülü

Özel Sayfalar: Yok
Özel Kategoriler: Yok

İstediğiniz tür, sayı ve kategoriye ve şıklara göre özel anket yapabilmenizi sağlayan modüldür. Anket’i ister ana sayfanızda gösterebilir, isterseniz de bir içeriğe bağlayabilirsiniz. Bu sayede kullanıcıların ankete yoğunlaşmalarını ve ihtiyacınız olan istatistiği elde etme şansını yakalayabileceksiniz. Sınırsız anket ekleyebileceğiniz bu modülde geçersiz oyları engelleyen önemli ayrıntılar mevcuttur.

B2B Modülü

Özel Sayfalar: Yok
Özel Kategoriler: Yok

Bayi kategorisi oluşturma, bayi kategorisine kullanıcı atama, bayilere indirim atama, her bayiye özel ayrı fiyat tanımlama, bazı içerikleri bazı bayilere açma vb. gibi bayilik sistemine dair tüm detayları içermektedir. Bütün atamaları çok kolaylıkla yapabilir ve bayilerinizi ayrıştırmada ciddi bir otorite sahibi olabilirsiniz. Sadece bayilere özel yani “private shopping” desteğini de B2B modülü sayesinde aktif edebilirsiniz.

Resim Galerisi Modülü

Özel Sayfalar: Resim Galerileri
Özel Kategoriler: Resim Kategorileri

Tekil resim ekleme, galeri oluşturma, galerilere ait kategoriler oluşturma gibi birçok resme ait özellikleri taşır. Toplu resimleri anında ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz, watermark(resimlerin içerine herhangi bir logo) yerleştirme gibi birçok özelliklerden yararlanırken, yüklenme sonrası resimler adına ciddi bir küçültme ve optimizasyon da sistem taraflı otomatik yapılmaktadır. Birçok modülle entegre çalışmaktadır. Örnek Yorum modülü aktifse yorum yapılabilir, oylama modülü aktifse resimlerin oylaması gerçekleştirilebilir.

Etkinlikler Modülü

Özel Sayfalar: Etkinlikler
Özel Kategoriler: Etkinlik Kategorileri

Dernek, Vakıf vb. Organizasyonlar için ideal olarak hazırlanmış, etkinlik oluşturmaya ve yönetmeye yarayan modüldür.