6.345 kere görüntülendi

Neden trdunyaweb?

Türkiye ve tüm Dünya üzerinde birçok internet sitesi hizmeti sağlayan firma bulunmaktadır. Her ülke ve sektöre göre yazılımcılar ya da piyasa tarafından esnek bir biçimde gidişata göre oluşmuş rastgele standartlar mevcuttur. En büyük yanılgı bu standartların her sektör ve bölge taraflı birbiriyle çakışması ve ortak bir standart altında toplanılamamasıdır.

Gelecekte tüm Dünya’da bulut bilişim hakim olarak tek bir otoriter sistemden hizmet veren firmalar piyasanın neredeyse tamamını kaplayacaktır. Artık tekil hizmet yerine, çoğul mantıkla hem sürüm maliyeti indirgemesi hem de en ayrıntılı ve ihtiyaca yönelik hizmet vermesi kapsamında bulut bilişim yani projemizin mantığını baz almış projeler sektöre hakim olacaktır.

Tek bir altyapı ile birçok entegre sistemin bulut bilişim mantığı ile birbirine bağlanarak standartlar kapsamında otoriter gelişmesini sağlayan bir hizmet mantığı hedeflenmektedir. Tüm ihtiyaçlar sistem tarafından tasarlanan sipariş bölümleriyle talep edilerek online olarak hizmet satın alınabilecektir.

Her sektörün ihtiyacına uygun tema ve modüller sunularak, bu tema ve modüller sipariş esnasında sistem üzerinden tercih edilen özelliklere göre maliyet hesabı yapılmaktadır. Sipariş sonrası sistem - yönlendirmelerin aktif olması kaydıyla - anında hizmeti vermeye başlayacaktır.

trdunya web technologies sistemi birden fazla alt projeyi(ürünü) barındırarak bunların birbirine bağlı çalışmasını sağlayan altyapıyı hazırlamaktadır.

Eklenme: 8 yıl 2 ay önce
Güncellenme: 3 ay 1 hafta önce

Eklenmiş herhangi bir yorum bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun!